urodaestetyka.pl

wieczór kawalerski Kołobrzeg

Laser Tag jest zabawą podobną do paintballa. Różnicą jest amunicja. Zamiast strzelać kulkami z farbą, strzelamy falami podczerwieni. Dzięki temu podczas gry nie nabawimy się siniaków, nie ubrudzimy się też farbą. Podczas bitwy nie ma też mowy o tym, że ktoś zostanie zastrzelony i gra dalej. Trafienie powoduje odejście zawodnika z gry – jego karabin przestaje działać. To sprawia, że rozgrywka staje się całkowicie uczciwa.

W Laser Tag posługujemy się karabinem odwzorowanym na replice karabinu G36C. Jest on wyposażony w wyświetlacz LCD. Istnieje możliwość zmiany ognia z pojedynczego strzału na serię. Trafienie przeciwnika sygnalizuje dźwięk (efekty dźwiękowe do wyboru) lub dioda LED. Zasięg strzału jest regulowany i może sięgać do 300 m. Ilość żyć jest również regulowana, tak samo jak ilość amunicji i magazynków.

Przyszły pan młody na pewno będzie bardzo zadowolony z takiego prezentu. Zapewne nieraz wspomni niespodziankę w postaci rozgrywki Laser Tag.

Jeżeli chciałbyś zorganizować wieczór kawalerski w Kołobrzegu z głównym punktem wieczoru w postaci Laser Tag, skontaktuj się z Soldier-Fun.